spa zdrowie dzięki wodzie
GDZIE PO ZDROWIE

Antyoksydacyjna woda AOx aqua LIFE H2 to rewitalizacyjna moc wodoru prosto ze źródła!

AOx

Uzdrawiająca moc tej wody to przede wszystkim wysoka zawartość aktywnego wodoru a więc mocno obniżony potencjał redox (poniżej - 300 mV), który sprawia, że efektywność antyoksydacyjna tej wody jest nieporównywalna do żadnego ze znanych na świecie antyoksydantów, których popularność z roku na rok rośnie za sprawą coraz bardziej powszechnego wśród ludzkości stresu oksydacyjnego - inicjatora chorób cywilizacyjnych ludzkości zwłaszcza raka !

Ten, niewątpliwie najwiekszy wróg ludzkości "rośnie w siłę" za sprawą wszechobecnej i ciągle wzrastajacej "chemizacji" i "technizacji" życia, czego tak naprawdę nie da się już powstrzymać z uwagi na zmanipulowaną świadomość ludzi. Jedynym, jak się wydaje "lekarstwem" na zminimalizowanie tragicznych w skutkach efektów tej oksydacyjnej epidemii są antyoksydanty a wśród nich ten najbardziej efektywny - wodór. On jako jedyny likwiduje wybiórczo najgroźniejsze wolne rodniki hydroksylowe a woda jest najprostszym sposobem wprowadzenia go do organizmu.

W porównaniu do antyoksydantów pochodzenia roslinnego czy organicznego wodór jest najlepszym z uwagi na selektywność "wymiatania" wolnych rodników hydroksylowych - tych najbardziej niebezpiecznych dla człowieka - nie bez przyczyny nazywanych także "zabójcami".

To one czynią największe spustoszenie w organizmie i uczestniczą w procesach powodujących: nowotwory, miażdżycę, zawał mięśnia sercowego, kataraktę, niewydolność układu oddechowego, rozedmę płuc, chorobę Parkinsona, reumatologiczne zapalenie stawów....i wiele innych.

Woda AOx Aqua LIFE H2 jest szczególnie zalecana do codziennego spożycia w przypadkach chorobowych takich jak: nowotwory, reumatoidalne zapalenie stawów, atopowe zapalenie skóry, Hashimoto, cukrzyca, inne choroby przewlekłe, bowiem nie deaktywuje wolnych rodników współpracujących z systemem immunologicznym organizmu człowieka.

Pijąc wodę gasisz pragnienie - pijąc wodę AOx aqua LIFE H2, zdrowiejesz!

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Niska, optymalna dla zdrowia mineralizacja tej wody i jej harmonijnie uporządkowana przez naturę struktura molekularna sprawia, że pijąc ją systematycznie, skutecznie oczyszczamy organizm z pochłanianych codziennie toksyn oraz efektów ubocznych nowoczesnego i wygodnego życia. Intensywne oczyszczanie organizmu tą wodą jest szczególnie zalecane przy leczeniu chorób cywilizacyjnych, zwłaszcza nowotworów!

 
NOWOTWORY ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wodór cząsteczkowy H2 zmniejsza nefrotoksyczność indukowaną przez cis-platynę. Cis-platyna jest szeroko stosowanym, lekiem przeciwnowotworowym w leczeniu wielu nowotworów. Jego zastosowanie jest jednak ograniczone przez nefrotoksyczność. Nefrotoksyczność wynika z indukowania masywnego stresu oksydacyjnego w komórkach nerek wiodących do ich niewydolności. Pozatym, picie większych ilości wody z aktywnym wodorem pozwala nie tylko maksymalnie zredukować powstające lawinowo wolne rodniki ale także zminimalizować toksyny nowotworowe i chemiczne.

 
CZYSTA KREW - ZDROWY ORGANIZM -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czysta krew to zdrowy organizm! Systematyczne picie wody AOx H2 wyraźnie zmniejsza agregację erytrocytów, obniża poziom cholesterolu i glukozy we krwi (zwłaszcza przy cukrzycy), reguluje ciśnienie i pozytywnie wpływa na kondycję zdrowotną układu krwionośnego i limfatycznego.
W przeciwieństwie do antyoksydantów roślinnych, aktywny wodór likwiduje tylko najbardziej zabójcze wolne rodniki hydroksylowe.
 
LEKARSTWA, MIKSTURY LECZNICZE ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AOx H2 zwiększa antyoksydacyjną moc i skuteczność wszelkich mikstur leczniczych oraz idealnie nadaje się do popijania lekarstw. Harmonijna struktura wody zwiększa przyswajalność medykamentów a aktywny wodór obniża negatywny efekt toksykemii organizmu. Niektóre medykamenty czy nawet suplementy o działaniu pro-zdrowotnym wymagają rozpuszczania w wodzie - AOx H2 nadaje sie do tego idealnie!


  ... 
STRES OKSYDACYJNY -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tam gdzie ból, tam reakcja wolnorodnikowa prowadząca do stresu oksydacyjnego, który nie kontrolowany zmienia proces chorobowy w przewlekły - trudniejszy do opanowania. Aktywny wodór w AOx H2 bardzo wyraźnie zmniejsza negatywne efekty stresu oksydacyjnego.

. 

Japończycy zajmujący sie przed laty fenomenem uzdrawiającej wody z Tlacote w Meksyku czy w innych źródłach, po wielu latach badań stwierdzili, że elementem który łączy wszystkie wody uzdrawiające, tym który nadaje im uzdrawiajacy charakter jest właśnie aktywny wodór. To tylko oczywiście część prawdy - tej naukowej, bo ta rzeczywista, głębsza, w kanonach żadnej nauki się nie mieści, aczkolwiek fizyka kwantowa uchyliła nieco drzwi do zrozumienia a może nawet poznania tej prawdy.

Badania kliniczne przeprowadzone w latach 1985-2000 przez Dr Hidemitsu Hayashi oraz Dr Muneori Kawamura, stosujących wodę z aktywnym wodorem wykazały bardzo dużą efektywność tej wody w leczeniu takich chorób jak: cukrzyca, stopa cukrzycowa, hypercholesterolenia -"wysoki cholesterol", choroba wieńcowa, nadcisnienie tętnicze, astma, reumatyzm, dna moczanowa, choroba Crohna, zespół Behceta, choroby skóry związane z ubytkiem kolagenu, niektóre choroby serca, wrzody, zaburzenia odporności immunologicznej, SLE, nowotwory, chroniczne zaparcia, biegunka, hiperbilirubinemia noworodków, HIV, alergie, katarakta.
                                                                                                                                                                       ( http://heartspring.net/ionized_water_hayashi_clinical.html)

 

Antyoksydacyjna woda regionalna Potencjałka AOx Etno - rewitalizacyjna moc wodoru prosto ze źródła!
Etno

Rewitalizacyjna moc tej wody to przede wszystkim wysoka zawartość aktywnego wodoru a więc mocno obniżony potencjał redox (poniżej - 50 mV), który sprawia, że efektywność antyoksydacyjna tej wody jest nieporównywalna do żadnego ze znanych na świecie antyoksydantów, których popularność z roku na rok rośnie za sprawą coraz bardziej powszechnego wśród ludzkości stresu oksydacyjnego - inicjatora chorób cywilizacyjnych ludzkości zwłaszcza raka !

Ten, niewątpliwie najwiekszy wróg ludzkości "rośnie w siłę" za sprawą wszechobecnej i ciągle wzrastajacej "chemizacji" i "technizacji" życia, czego tak naprawdę nie da się już powstrzymać z uwagi na zmanipulowaną świadomość ludzi. Jedynym, jak się wydaje "lekarstwem" na zminimalizowanie tragicznych w skutkach efektów tej oksydacyjnej epidemii są antyoksydanty a wśród nich ten naturalny i najbardziej efektywny - wodór. On jako jedyny likwiduje wybiórczo najgroźniejsze wolne rodniki hydroksylowe a woda jest najprostszym sposobem wprowadzenia go do organizmu.

W porównaniu do antyoksydantów pochodzenia roslinnego czy organicznego wodór jest najbardziej efektywny z uwagi na możliwość selektywnego "wymiatania" wolnych rodników hydroksylowych - tych najbardziej niebezpiecznych dla człowieka - nie bez przyczyny nazywanych także "zabójcami". To one czynią największe spustoszenie w organizmie i uczestniczą w procesach powodujących i rozwijających: nowotwory, miażdżycę, zawał mięśnia sercowego, kataraktę, niewydolność układu oddechowego, rozedmę płuc, chorobę Parkinsona, reumatologiczne zapalenie stawów....i wiele innych.

Potencjałka AOx ETNO jest oryginalną wodą źródlaną, która w latach 50-tych była eliksirem młodości i witalności ówczesnych elit. Jej atrakcyjność, szczególnie dla panów po 40-tce, była w tajemnicy pielęgnowana szczególnie w PRL-owskich sferach rządowych.

RÓWNOWAGA REDOX = SPRAWNOŚĆ PSYCHO-FIZYCZNA = SUKCES

Zdrowie człowieka oraz jego sprawność psycho-fizyczna zależy przede wszystkim od utrzymania w organizmie stanu równowagi pomiędzy procesami oksydacji (utleniania) i anty-oksydacji (redukcji). Stan takiej równowagi jest mierzalny jako potencjał redox i w organizmie zdrowego człowieka zawsze jest ujemny (ok.-250 mV) co oznacza, że środowisko wewnętrzne zawsze jest zredukowane (antyoksydacyjne). Zachwianie tej równowagi powoduje kompletną destabilizację energetyczną organizmu i jest najczęstszą przyczyną nie tylko wielu poważnych schorzeń ale także zwykłych niedomagań.
W natłoku ważnych spraw codziennych zwykłe niedomagania jak: rozkojarzenie, niska samoocena, brak koncentracji, zmęczenie psychiczne, brak opanowania, mniejsza kreatywność i brak koncepcji jak również zmęczenie fizyczne, apatia, senność, drętwienie palców, ból mięśni są przez nas zwykle bagatelizowane. Lekarstwem w takich okolicznościach jest mocna kawa, napój energetyzujący, czasem kieliszek koniaku czy też jakaś reklamowana „cudowna” pigułka”.

STRES OKSYDACYJNY - twój największy wróg na drodze do zdrowia i sukcesu

Wzrost produkcji i aktywności wolnych rodników lub spadek aktywności antyoksydacyjnej powoduje zachwianie równowagi redox w organizmie w kierunku reakcji utlenienia, co nazywane jest popularnie stresem oksydacyjnym.
Przed wolnymi rodnikami raczej nie uciekniesz! Codziennie masz świeżą dostawę z zewnątrz dzięki zanieczyszczeniu środowiska, powietrza, wody, posiłków, konserwantów i barwników w żywności i napojach, pestycydów i herbicydów w warzywach i owocach....itd.
Jak na ironię ten kto oddycha więcej (kulturyści, piłkarze, biegacze..) ma szansę na więcej wolnych rodników, co związane jest z procesami oddychania i wytwarzania energii z udziałem tlenu w mitochondriach. Dodatkowo, zwłaszcza w sporcie czy kulturystyce stres oksydacyjny potęgowany jest przez stosowanie „dopalaczy energetycznych” i napojów z redoxem +400 mV!
Że nie tędy droga do zdrowia i sukcesu przekonało się już wielu, którzy w zamian spróbowali wody z aktywnym wodorem! Po wypiciu butelki AOx aqua LIFE active organizm niezwykle szybko się regeneruje i odzyskuje witalność! Odnawia się moc życia i wraca apetyt na sukces!

 

WODA DLA AKTYWNYCH

Wszystkie reakcje chemiczne mające wpływ na całokształt funkcjonowania organizmu człowieka zachodzą w obecności wodoru, który jest paliwem życia (dr Albert Szent Gyorgyi). To wyjaśnia dlaczego do życia potrzebujemy wody (H2O)! Japońskie badania słynnych wód uzdrawiających potwierdziły istnienie „wody z aktywnym wodorem” charakteryzującej się zwiększoną energią elektronów i ujemnym, kompatybilnym z płynami ustrojowymi człowieka, potencjałem redox.
.
Nie trudno sobie wyobrazić jakie możliwości zyskuje organizm po otrzymaniu takiej wody!
.
Woda z aktywnym wodorem jest najbardziej naturalnym „dopalaczem” dla wszystkich aktywnych i idealnym panaceum na stres oksydacyjny. To jest wszystko, czego potrzebujesz aby osiągać sukcesy a dobrym zdrowiem i świetnym wyglądem cieszyć się przez wiele, wiele lat.
1 butelka rano na czczo zapewnia ilość wodoru (paliwa zycia) na cały dzień. Przy zwiększonej aktywności psycho-fizycznej wskazane jest 3 butelki dziennie a także 1-2 butelki przed zawodami sportowymi czy intensywnymi ćwiczeniami oraz 1 butelka po zakończeniu.

2

KORZYŚCI JAKIE MOŻESZ OSIĄGNĄĆ PIJĄC WODĘ Z AKTYWNYM WODOREM

1
BIZNES

- opanowanie i jasny umysł w podejmowaniu decyzji,
- kontrola stresu w trudnych lub nieoczekiwanych         ..sytuacjach,
- kreatywność ponad miarę,
- ponad standardowe myślenie koncepcyjne,
- większa klarowność myśli,
- lepsza energetyka i sprawność zarządzania swoimi  ..zasobami psycho-fizycznymi

1
NAUKA

               - otwarty na projekcję umysł
               - łatwe programowanie uwagi
               - kontrola „egzaminostresu”
               - lepsza koncentracja i pamięć
               - jasne i efektywne myślenie
               - szybka regeneracja sił

 

1
SPORT

- natychmiastowy wzrost mocy po wypiciu wody         ..AOx  active,
- maksymalna ochrona przed stresem oksydacyjnym
- szybsza regeneracja sił,
- lepsza koncentracja i jasny umysł w sportach         ..ekstremalnych,
- lepsza kondycja fizyczna przy długotrwałym wysiłku
- do 30% większa wytrzymałość oraz wydajność mięśni,


WARTO WIEDZIEĆ

Kiedy poziom wody w naszym ciele spadnie zaledwie o 2%, poziom odczuwalnej energii i koncentracji spada aż o 25%.
Kiedy poziom wody spadnie zaledwie o 3%, poziom naszej energii, koncentracji i dobrego samopoczucia spada aż o 75%!

 

 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone
Możesz korzystać z treści tej strony podając nasz link http://www.zyciodajna.pl