spa Każdy człowiek bez wyjątku może osiągnąć
zdrowie dzięki wodzie!
Po prostu pijesz i zdrowiejesz!
GDZIE PO ZDROWIE
No właśnie, czy w każdym przypadku pijąc zdrowiejesz?

Ogólnie rzecz biorąc, wszystko co pijemy i wszystko co zjadamy ma wpływ na nasze zdrowie - o czym, logicznie ujmując sprawę wszyscy wiemy. Fakt ten niestety uświadamiamy sobie tylko podczas zagrożenia zdrowia i to nie wszyscy w pełnym zakresie. Zdaża się, że przy niektórych chorobach dobry lekarz raczy nam wspomnieć o zachowaniu diety ale ponieważ dobrych lekarzy jak na lekarstwo, więc temat wpływu jedzenia na zdrowienie praktycznie nie jest przez nas rozważany. Również znaczenie picia wody w procesach zdrowienia jest generalnie pomijane a nawet ignorowane, tak przez lekarzy jak i nas samych. Wynika to oczywiście z niewiedzy.

Generalnie właściwości lecznicze wody usankcjonowane są jej składem mineralnym, co raczej mija się z prawdą, natomiast właściwości uzdrawiające sankcjonowane są niejako przez miejsca kultu religijnego, co w niektórych przypadkach ma sens (fenomen wody). Dziwne jest to, że lecznicze właściwości wody zostały oficjalnie uznane natomiast o leczniczych właściwościach pożywienia - o wiele bardziej efektywnych - oficjalnie się nie wspomina!

Ogromna większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że zdrowie, czyli harmonijne i zgodnie ze swoim przeznaczeniem funkcjonowanie każdej, najmniejszej cząstki ludzkiego ciała, w największej mierze zależy od tego, co tej cząstce dostarczamy i to nie tylko w postaci zjadanego pokarmu, wypijanego płynu czy wdychanego powietrza.

Pomijając powietrze, które w funkcjonowaniu organizmu ludzkiego jest najważniejsze i pożywienie, bez którego praktycznie możemy się obejść (http://gwiazdy.com.pl/component/content/article/4062-mona-y-bez-jedzenia) to najważniejsza pozostaje woda. Substancja można powiedzieć magiczna, gdyż ciagle nie zbadana przez naukowców, tworzących swoje własne definicje, teorie, zasady i prawa dla wszystkiego co można zobaczyć, dotknąć. poczuć czy usłyszeć a nie potrafiących zgłębić nie tylko fenomenu życia a zwykłej, wydawałoby się, wody.

Nie znaczy to oczywiście, że woda jest w nauce ignorowana bo prowadzonych jest wiele badań, w których bez wątpienia wiodącą rolę odgrywają Japończycy i Rosjanie. Co ostatni wydają się nawet o wiele bardziej zaangażowani.

Praktyczne zainteresowanie uzdrawiającymi aspektami wody zaczęło się od pewnego źródła w Tlacote w Meksyku. Dzisiaj, na bazie tego fenomenu powstały już naukowe tezy i teorie, przeprowadzono wiele badań klinicznych i wypracowano metody oraz sposoby praktycznego zastosowania tego odkrycia. Chodzi oczywiście o wodór - paliwo życia organizmów żywych. To właśnie tym elementem wody zainteresowanie wzrasta coraz bardziej, gdyż okazuje się on być kluczowym nie tylko w procesie kreacji życia oraz jego utrzymania, ale również odgrywa zasadniczą rolę w procesach uzdrawiania czyli powrotu do homeostazy całej struktury energetycznej organizmu.

Wodór okazuje się być nie tylko elementem warunkującym życiodajny charakter wody, ale w świetle ostatnich badań najbardziej efektywnym antyoksydantem, przy czym ta efektywność nie polega na eliminacji  wolnych rodników powstających w organizmie. Ta efektywność polega na selektywnej eliminacji wolnych rodników hydroksylowych, czyli tych najbardziej destrukcyjnych dla organizmu człowieka a pozostawianiu wolnych rodników niezbędnych do procesów samoobrony organizmu np. przed wirusami.

Antyoksydacyjny charakter woda uzyskuje poprzez aplikację do jej struktury dodatkowych cząstek wodoru, co obniża jej oksydo-redukcyjny potencjał (redox) nawet do wartości ujemnych, przy czym im więcej cząstek wodoru w strukturze wody, tym niższy potencjał redox i tym samym większa efektywność antyoksydacyjna, a więc zdrowsza woda. Zwiększając poziom wodoru w wodzie którą pijemy przedłużamy życie komórek likwidując niszczące je rodniki hydroksylowe, powstające nie tylko w procesie metabolizmu, ale zwłaszcza w sytuacjach nadmiernej aktywności reaktywnych form tlenu produkowanych w otaczającym nas środowisku. Taka sytuacja nazywa się stresem oksydacyjnym, który jest uważany za czynnik powodujący 95% chorób i aktywujący praktycznie wszystkie procesy chorobowe, powodując ich przewlekłość.

To co w wodzie uzdrawia, to nie minerały bynajmniej - to aktywny wodór!   Dlatego pijąc wodę z aktywnym wodorem zdrowiejesz!

Należy pamiętać, że poza aspektem aktywnego wodoru, woda musi być czysta fizycznie i biologicznie. Polecane na tej stronie wody spełniają wszystkie te kryteria.

Wtajemniczeni w sztukę uzdrawiania wiedzą, że pełnię zdrowienia w każdym przypadku chorobowym aktywuje dodatkowo odpowiednie pożywienie oraz
w najwyższym stopniu - myśli i intencje chorego!

I jeszcze jedno:

Nie traktuj wody jak przedmiot!
Ona jest żywa!

 

 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone
Możesz korzystać z treści tej strony podając nasz link http://www.zyciodajna.pl