TingNam
TYBETAŃSKA MOC UZDRAWIANIA
zapisana w wolnej wodzie
wolna woda
BUTIK ZDROWIA
GDZIE PO ZDROWIE

Woda ze Zdroju Jelenia Strugą w czasie ceremonii uświęcenia  otrzymała tybetańską nazwę Ting Nam. Oznacza to, że jest ona nośnikiem wykreowanej mocą umysłu lamy Chongtula Rinpoche nieprzemijającej, uzdrawiającej informacji energetycznej zapisanej na poziomie molekularnym wody wolnej od informacyjnego chaosu dzięki technologii NEOAQUAM dr Mokwinskiego. Ta informacja, po dotarciu na poziom subatomowy komórek organizmu, wszystkim ludziom dobrej woli, mającym autentyczną i niczym nie zachwianą intencję uzdrowienia swojego ciała, pomaga w dojściu do szeroko pojętego zdrowia, czyli uzyskania harmonijnej energetycznie homeostazy całego organizmu. Dotyczy to wszelkich anomalii zdrowotnych organizmu człowieka określanych jako choroby cywilizacyjne a szczególnie nowotworów.

EFEKT UZDRAWIAJĄCY WODY TING NAM

Ludzie o szerokich horyzontach myślowych, żyjący świadomie i z wiarą w Boski porządek wszechświata dobrze wiedzą, że czysta, nie zakłócona jakąkolwiek negatywną informacją, intencja z poziomu energii serca, jest zdolna nawet zmienić strukturę DNA! Programowanie wody od dawna już nie jest przecież tajemnicą! Czy dzisiaj kogokolwiek dziwi, że dzięki modlitwie ksiądz święci wodę nadając jej cudowne właściwości? Może to robić każdy, jeśli jego intencja jest szczera i płynie prosto z serca. Tak działa również każda modlitwa. Jeśli do tego jeszcze dołożymy wizualizację uzdrawiających intencji i końcowego efektu uzdrowienia podczas picia wody, to nie tylko wzmocnimy działanie każdego lekarstwa ale zmaterializujemy sam efekt uzdrawiania!

Woda Ting Nam zawiera już informację szerokiego spektrum uzdrawiania człowieka, ale ciągle jej pamięć jest ogromna i twoje intencje również zapamięta i przekaże. Efekt uzdrawiający wody Ting Nam ze Zdroju Jelenia Struga jest zauważalny i odczuwalny na poziomie ciała, umysłu i duszy, w różny sposób przez każdego człowieka i w różnych okresach czasowych. Zależy to od stopnia zaawansowania choroby czyli degeneracji struktury energetycznej organizmu spowodowanej przez chorobę oraz od autentyczności i mocy zaangażowania chorego w zdrowienie, na wszystkich poziomach egzystencji, szczególnie na poziomie umysłu.

Uzdrawianie, w każdym przypadku, odbywa się samoistnie w oparciu o naturalną moc organizmu człowieka uzyskaną od Stwórcy. Dzieje sie tak dlatego, że wykreowany przez Stwórcę wszechświat, którego bez wątpienia człowiek jest nierozłączną częścią, to dzieło oparte na harmonii i idealnej symbiozie energetycznej, którą można porównać do miłości i pewnie miłością - tyle że w szerokim tego słowa znaczeniu - jest.

Harmonia to nic innego jak równowaga energetyczna pomiędzy dwoma (minimum) całkowicie odmiennymi elementami lub czynnikami, tak naprawdę przyciągającymi się lub oddziaływującymi na siebie na platformie atrakcyjności, ale nie łączącymi się ze sobą. To własnie zależność tych elementów od siebie sprawia, że samoistnie dążą one do harmonii zgodnie z Boskim prawem kreacji, istnienia, rozwoju i dążenia do doskonałości jaką jest Stwórca.

Zachowanie tej harmonii na wszystkich poziomach energetycznych, holistycznej struktury organizmu człowieka i trwanie w niej zgodnie z zasadami Boskiej harmonii to nic innego jak pojmowane przez nas zdrowie.

Woda w tym procesie ma chyba największe znaczenie, gdyż jest nośnikiem informacji docierającej na najbardziej subtelne poziomy ludzkiego organizmu. Tam bowiem, na tym najniższym, energetycznym poziomie organizmu, jest najłatwiej i najszybciej naprawić dysharmonię bo tam ona powstaje!

Prawidłowa, elementarnie harmonijna informacja jest w stanie zdominować dysharmonię na poziomie energetycznym organizmu i doprowadzić do homeostazy, uzdrawiając ciało na poziomie fizycznym.

Skąd się bierze ta informacja? Oczywiście jest generowana przez nas samych i nasze żywe otoczenie a zapisywana właśnie w wodzie, która jest praktycznie wszechobecna! Ten fenomen jest niewytłumaczalny z naukowego punktu widzenia lecz autentycznie obecny we wszystkich kulturach świata, a przez te na wyższym poziomie świadomości, przyjmowany jako coś naturalnego, co było zawsze. 

Pij więc wode Ting Nam, zaufaj Boskiemu błogosławieństwu i bądź uzdrowiony!

EDYCJA
GREEN SPA

330 ml uzdrawiajacej wody Ting Nam w butelce szklanej dostępne jest w sklepie internetowym www.butikzdrowia.pl oraz niektórych placówkach detalicznych oferujących produkty pro-zdrowotne.

Woda dostępna jest w zgrzewkach 6, 12 butelek oraz luzem w kartonie zawierającym 48 szt.

.

tingnam

EDYCJA KLUBOWA

2 litrowy gąsior ze szkła kobaltowego to oferta specjalna przeznaczona dla ludzi borykających się z przewlekłymi problemami zdrowotnymi lub narażonymi na ciągły stres oksydacyjny i dysharmonię energetyczną oraz przebywającymi w toksycznych środowiskach.

Wskazówki dotyczące wykorzystania tej wody do uzdrawiających kuracji znajdują się w broszurce informacyjnej załączonej do opakowania.

czytaj więcej na www.tingnam.com

tingnam


WARTO WIEDZIEĆ

Kiedy poziom wody w naszym ciele spadnie zaledwie o 2%, poziom odczuwalnej energii i koncentracji spada aż o 25%.
Kiedy poziom wody spadnie zaledwie o 3%, poziom naszej energii, koncentracji i dobrego samopoczucia spada aż o 75%!

 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone
Możesz kopiować treści tej strony podając nasz adres www.zyciodajna.pl