spa zdrowiej dzięki wodzie

Potencjałka - antyoksydacyjna woda AOx Etno to rewitalizacyjna moc wodoru prosto ze źródła!

Etno

Uzdrawiająca moc tej wody to przede wszystkim wysoka zawartość aktywnego wodoru a więc mocno obniżony potencjał redox (nawet do - 300 mV), który sprawia, że efektywność antyoksydacyjna tej wody jest nieporównywalna do żadnych ze znanych na świecie wód źródlanych, których popularność z roku na rok rośnie za sprawą coraz bardziej powszechnego wśród ludzkości stresu oksydacyjnego - inicjatora chorób cywilizacyjnych ludzkości zwłaszcza raka !

Ten, niewątpliwie najwiekszy wróg ludzkości "rośnie w siłę" za sprawą wszechobecnej i ciągle wzrastajacej "chemizacji" i "technizacji" życia, czego tak naprawdę nie da się już powstrzymać z uwagi na zmanipulowaną świadomość ludzi. Jedynym, jak się wydaje "lekarstwem" na zminimalizowanie tragicznych w skutkach efektów tej oksydacyjnej epidemii są antyoksydanty a wśród nich ten najbardziej efektywny - wodór. On jako jedyny likwiduje wybiórczo najgroźniejsze wolne rodniki hydroksylowe a woda jest najprostszym sposobem wprowadzenia go do organizmu.

W porównaniu do antyoksydantów pochodzenia roslinnego czy organicznego wodór jest najlepszym z uwagi na selektywność "wymiatania" wolnych rodników hydroksylowych - tych najbardziej niebezpiecznych dla człowieka - nie bez przyczyny nazywanych także "zabójcami".

To one czynią największe spustoszenie w organizmie i uczestniczą w procesach powodujących: nowotwory, miażdżycę, zawał mięśnia sercowego, kataraktę, niewydolność układu oddechowego, rozedmę płuc, chorobę Parkinsona, reumatologiczne zapalenie stawów....i wiele innych.

Woda Potencjałka AOx Etno jest szczególnie zalecana do codziennego spożycia w przypadkach chorobowych takich jak: nowotwory, reumatoidalne zapalenie stawów, atopowe zapalenie skóry, Hashimoto, cukrzyca, inne choroby przewlekłe, bowiem nie deaktywuje wolnych rodników współpracujących z systemem immunologicznym organizmu człowieka.

Pijąc wodę gasisz pragnienie - pijąc wodę Potencjałka AOx Etno, zdrowiejesz i wzmacniasz swój potencjał witalny!

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Niska, optymalna dla zdrowia mineralizacja tej wody i jej harmonijnie uporządkowana przez naturę struktura molekularna sprawia, że pijąc ją systematycznie, skutecznie oczyszczamy organizm z pochłanianych codziennie toksyn oraz efektów ubocznych nowoczesnego i wygodnego życia. Intensywne oczyszczanie organizmu tą wodą jest szczególnie zalecane przy leczeniu chorób cywilizacyjnych, zwłaszcza nowotworów!

 
NOWOTWORY ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wodór cząsteczkowy H2 zmniejsza nefrotoksyczność indukowaną przez cis-platynę. Cis-platyna jest szeroko stosowanym, lekiem przeciwnowotworowym w leczeniu wielu nowotworów. Jego zastosowanie jest jednak ograniczone przez nefrotoksyczność. Nefrotoksyczność wynika z indukowania masywnego stresu oksydacyjnego w komórkach nerek wiodących do ich niewydolności. Pozatym, picie większych ilości wody z aktywnym wodorem pozwala nie tylko maksymalnie zredukować powstające lawinowo wolne rodniki ale także zminimalizować toksyny nowotworowe i chemiczne.

 
CZYSTA KREW - ZDROWY ORGANIZM -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czysta krew to zdrowy organizm! Systematyczne picie wody AOx H2 wyraźnie zmniejsza agregację erytrocytów, obniża poziom cholesterolu i glukozy we krwi (zwłaszcza przy cukrzycy), reguluje ciśnienie i pozytywnie wpływa na kondycję zdrowotną układu krwionośnego i limfatycznego.
W przeciwieństwie do antyoksydantów roślinnych, aktywny wodór likwiduje tylko najbardziej zabójcze wolne rodniki hydroksylowe.
 
LEKARSTWA, MIKSTURY LECZNICZE ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AOx H2 zwiększa antyoksydacyjną moc i skuteczność wszelkich mikstur leczniczych oraz idealnie nadaje się do popijania lekarstw. Harmonijna struktura wody zwiększa przyswajalność medykamentów a aktywny wodór obniża negatywny efekt toksykemii organizmu. Niektóre medykamenty czy nawet suplementy o działaniu pro-zdrowotnym wymagają rozpuszczania w wodzie - AOx H2 nadaje sie do tego idealnie!


  .. 
STRES OKSYDACYJNY ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tam gdzie ból, tam reakcja wolnorodnikowa prowadząca do stresu oksydacyjnego, który nie kontrolowany zmienia proces chorobowy w przewlekły - trudniejszy do opanowania. Aktywny wodór w AOx H2 bardzo wyraźnie zmniejsza negatywne efekty stresu oksydacyjnego.

. 

Japończycy zajmujący sie przed laty fenomenem uzdrawiającej wody z Tlacote w Meksyku czy w innych źródłach, po wielu latach badań stwierdzili, że elementem który łączy wszystkie wody uzdrawiające, tym który nadaje im uzdrawiajacy charakter jest właśnie aktywny wodór. To tylko oczywiście część prawdy - tej naukowej, bo ta rzeczywista, głębsza, w kanonach żadnej nauki się nie mieści, aczkolwiek fizyka kwantowa uchyliła nieco drzwi do zrozumienia a może nawet poznania tej prawdy.

Badania kliniczne przeprowadzone w latach 1985-2000 przez Dr Hidemitsu Hayashi oraz Dr Muneori Kawamura, stosujących wodę z aktywnym wodorem wykazały bardzo dużą efektywność tej wody w leczeniu takich chorób jak: cukrzyca, stopa cukrzycowa, hypercholesterolenia -"wysoki cholesterol", choroba wieńcowa, nadcisnienie tętnicze, astma, reumatyzm, dna moczanowa, choroba Crohna, zespół Behceta, choroby skóry związane z ubytkiem kolagenu, niektóre choroby serca, wrzody, zaburzenia odporności immunologicznej, SLE, nowotwory, chroniczne zaparcia, biegunka, hiperbilirubinemia noworodków, HIV, alergie, katarakta.
                                                                                                                                                                       ( http://heartspring.net/ionized_water_hayashi_clinical.html)

RÓWNOWAGA REDOX = SPRAWNOŚĆ PSYCHO-FIZYCZNA = SUKCES

Zdrowie człowieka oraz jego sprawność psycho-fizyczna zależy przede wszystkim od utrzymania w organizmie stanu równowagi pomiędzy procesami oksydacji (utleniania) i anty-oksydacji (redukcji). Stan takiej równowagi jest mierzalny jako potencjał redox i w organizmie zdrowego człowieka zawsze jest ujemny (ok.-250 mV) co oznacza, że środowisko wewnętrzne zawsze jest zredukowane (antyoksydacyjne). Zachwianie tej równowagi powoduje kompletną destabilizację energetyczną organizmu i jest najczęstszą przyczyną nie tylko wielu poważnych schorzeń ale także zwykłych niedomagań.
W natłoku ważnych spraw codziennych zwykłe niedomagania jak: rozkojarzenie, niska samoocena, brak koncentracji, zmęczenie psychiczne, brak opanowania, mniejsza kreatywność i brak koncepcji jak również zmęczenie fizyczne, apatia, senność, drętwienie palców, ból mięśni są przez nas zwykle bagatelizowane. Lekarstwem w takich okolicznościach jest mocna kawa, napój energetyzujący, czasem kieliszek koniaku czy też jakaś reklamowana „cudowna” pigułka”.

STRES OKSYDACYJNY - twój największy wróg na drodze do zdrowia i sukcesu

Wzrost produkcji i aktywności wolnych rodników lub spadek aktywności antyoksydacyjnej powoduje zachwianie równowagi redox w organizmie w kierunku reakcji utlenienia, co nazywane jest popularnie stresem oksydacyjnym.
Przed wolnymi rodnikami raczej nie uciekniesz! Codziennie masz świeżą dostawę z zewnątrz dzięki zanieczyszczeniu środowiska, powietrza, wody, posiłków, konserwantów i barwników w żywności i napojach, pestycydów i herbicydów w warzywach i owocach....itd.
Jak na ironię ten kto oddycha więcej (kulturyści, piłkarze, biegacze..) ma szansę na więcej wolnych rodników, co związane jest z procesami oddychania i wytwarzania energii z udziałem tlenu w mitochondriach. Dodatkowo, zwłaszcza w sporcie czy kulturystyce stres oksydacyjny potęgowany jest przez stosowanie „dopalaczy energetycznych” i napojów z redoxem +400 mV!
Że nie tędy droga do zdrowia i sukcesu przekonało się już wielu, którzy w zamian spróbowali wody z aktywnym wodorem! Po wypiciu butelki AOx aqua LIFE active organizm niezwykle szybko się regeneruje i odzyskuje witalność! Odnawia się moc życia i wraca apetyt na sukces!

 

WODA DLA AKTYWNYCH

Wszystkie reakcje chemiczne mające wpływ na całokształt funkcjonowania organizmu człowieka zachodzą w obecności wodoru, który jest paliwem życia (dr Albert Szent Gyorgyi). To wyjaśnia dlaczego do życia potrzebujemy wody (H2O)! Japońskie badania słynnych wód uzdrawiających potwierdziły istnienie „wody z aktywnym wodorem” charakteryzującej się zwiększoną energią elektronów i ujemnym, kompatybilnym z płynami ustrojowymi człowieka, potencjałem redox.
.
Nie trudno sobie wyobrazić jakie możliwości zyskuje organizm po otrzymaniu takiej wody!
.
Woda z aktywnym wodorem jest najbardziej naturalnym „dopalaczem” dla wszystkich aktywnych i idealnym panaceum na stres oksydacyjny. To jest wszystko, czego potrzebujesz aby osiągać sukcesy a dobrym zdrowiem i świetnym wyglądem cieszyć się przez wiele, wiele lat.
1 butelka rano na czczo zapewnia ilość wodoru (paliwa zycia) na cały dzień. Przy zwiększonej aktywności psycho-fizycznej wskazane jest 3 butelki dziennie a także 1-2 butelki przed zawodami sportowymi czy intensywnymi ćwiczeniami oraz 1 butelka po zakończeniu.

2

KORZYŚCI JAKIE MOŻESZ OSIĄGNĄĆ PIJĄC WODĘ Z AKTYWNYM WODOREM

1
BIZNES

- opanowanie i jasny umysł w podejmowaniu decyzji,
- kontrola stresu w trudnych lub nieoczekiwanych         ..sytuacjach,
- kreatywność ponad miarę,
- ponad standardowe myślenie koncepcyjne,
- większa klarowność myśli,
- lepsza energetyka i sprawność zarządzania swoimi  ..zasobami psycho-fizycznymi

1
NAUKA

               - otwarty na projekcję umysł
               - łatwe programowanie uwagi
               - kontrola „egzaminostresu”
               - lepsza koncentracja i pamięć
               - jasne i efektywne myślenie
               - szybka regeneracja sił

 

1
SPORT

- natychmiastowy wzrost mocy po wypiciu wody         ..AOx  active,
- maksymalna ochrona przed stresem oksydacyjnym
- szybsza regeneracja sił,
- lepsza koncentracja i jasny umysł w sportach         ..ekstremalnych,
- lepsza kondycja fizyczna przy długotrwałym wysiłku
- do 30% większa wytrzymałość oraz wydajność mięśni,


WARTO WIEDZIEĆ

Kiedy poziom wody w naszym ciele spadnie zaledwie o 2%, poziom odczuwalnej energii i koncentracji spada aż o 25%.
Kiedy poziom wody spadnie zaledwie o 3%, poziom naszej energii, koncentracji i dobrego samopoczucia spada aż o 75%!

 

 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone
Możesz korzystać z treści tej strony podając nasz link http://www.zyciodajna.pl