spa Jeśli wyzwolisz się z narzuconych ograniczeń to zrozumiesz, że każdy człowiek bez wyjątku, może żyć
zdrowiej dzięki wodzie!

Najważniejszą prawdą jaką człowiek powinien bezwzględnie zaakceptować jest fakt, że rodzimy się, żyjemy, chorujemy i zdrowiejemy, tylko i wyłącznie dzięki wodzie! Nasz organizm funkcjonuje w zależności od tego jaką informację ta woda zawiera. Może to być informacja inicjująca zdrowie i harmonię lub też chaos i destrukcję. Błogosławieństwem dla człowieka jest harmonijnie uporządkowana na poziomie molekularnym, wolna od informacyjnego chaosu woda, obecna w dwóch wymiarach - fizycznym i duchowym. Ta płynna plazma (Liquid Plasma), będąca platformą materialnej manifestacji życia i współistnienia Ducha i materii, powstaje w wyniku oddziaływania niskotemperaturowej plazmy energetycznej na strukturę molekularną naturalnej wody czerpanej ze źródła w rejonie magicznych Gór Sowich. Dzięki tej wodzie możemy wpływać na jakość naszej ziemskiej egzystencji. ...........Al Paul

 

LIQUID PLASMA TO WODA PLAZMOWANA KTÓRA UZDRAWIA i USZLACHETNIA CZŁOWIEKA

Liquid Plasma

Woda Plazmowana


wybierz Pay Pal lub zapłać kartą

Naturalna, dziewiczo czysta woda źródlana z rejonu magicznych gór Sowich stanowi bazę dla doświadczeń prowadzonych od kilku lat przez pasjonatów zdrowia i długowieczności z firmy LiwLewant w Bielawie. Naukowe wsparcie Uniwersytetu Wrocławskiego, tak w procesach wykorzystania niskotemperaturowej plazmy jak i w procesach, fizycznie bezinwazyjnego uszlachetniania struktury molekularnej wody, daje spektakularne razultaty. Prowadzący badania i doświadczenia wykorzystują nie tylko najnowszą aparaturę stricte naukową ale przede wszystkim opierają się na doświadczeniach praktycznych. Te ostatnie zwłaszcza, obrazują niezwykle pozytywne wyniki zastosowania pola informacyjnego niskotemperaturowej plazmy na organizmy żywe w połączeniu z wodą plazmowaną.

Proces plazmowania oczyszcza wodę z informacyjnego chaosu, porządkując jej strukturę molekularną oraz eliminując obecne w niej reaktywne formy tlenu i niebezpieczne izotopy. Dzięki temu woda uzyskuje strukturę umożliwiającą odporny na manipulację transfer informacji z poziomu duchowego na materialny i odwrotnie, co skutkuje efektywnym przepływem naszych intencji do Źródła.

Jest to jedyna woda źródlana uszlachetniona unikalną technologią AquaVortex Spinfinity i inkrustowana energetycznie jonami złota, srebra, platyny, palladu, germanu, krzemu, miedzi, selenu, cynku, chromu, manganu, wanadu, tytanu, cyrkonu w polu informacyjnym niskotemperaturowej plazmy. Konfekcja tej wody w 5 litrowe gąsiory szklane odbywa się zgodnie z procedurą certyfikacyjną Liquidum Divine.

Liquid Plasma dostepna jest na platformie www.butikzdrowia.pl
na specjalne zamówienie dostepne także są pojemniki 10 i 20 litrowe (tel. 570 510 373)

 

 

Liquidum Divine

 

Liquidum Divine, to płynący nieprzerwanie ze Źródła, przez wolną od informacyjnego chaosu wodę, strumień duchowej energii życia, jaką każda żywa istota na Ziemi, otrzymuje od Stwórcy za pośrednictwem Ducha. Prawdziwa wdzięczność, jako efekt świadomej akceptacji informacji niesionej przez tą energię, posiada moc materialnej manifestacji pokoju, miłości i harmonii, zapewniającej człowiekowi pełny dobrostan w postaci długiego, zdrowego i szczęśliwego życia na Ziemi. Doskonaląc swoje fizyczne jestestwo, zawsze korzystaj z płynącej przez wodę inspiracji Ducha a zachowasz Boską tożsamość.... Yungdrung Jarmei

Zrozumienie powyższego przesłania otwiera człowiekowi drogę do zdrowia, szczęśliwości i długowieczności

www.liquidumdivine.pl

 

 

 

 

 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone