spa Każdy człowiek bez wyjątku może osiągnąć
zdrowie dzięki wodzie!

Kiedy poziom wody w naszym ciele spadnie zaledwie o 2%, poziom odczuwalnej energii i koncentracji spada aż o 25%.
Kiedy poziom wody spadnie zaledwie o 3%, poziom naszej energii, koncentracji i dobrego samopoczucia spada aż o 75%!

JAK PIĆ WODĘ i DLACZEGO

Pijąc wodę, dolewasz ją do naczynia, w którym już woda jest obecna - to twoja fizyczna struktura, twoje ciało. Funkcjonuje tylko dlatego, że jest w nim woda. Cały twój organizm to woda z którą są ściśle związane wszystkie jego elementy, zbudowane z miliardów komórek. Dzięki niej, te wszystkie elementy naszego ciała fizycznego funkcjonują jako jeden organizm. Ten fenomen życia istnieje dlatego, że jest kierowany informacją i napędzany energią płynacą przez wodę.

Jąkolwiek wodę pijesz, musisz być świadom, że zawiera ona informacje i wprowadzając je do twojego organizmu, determinuje jego egzystencję. Jakość tej egzystencji zależy od tej informacji, która na poziomie postrzegania zmysłowego jest odczuwalną przez nas energią.

Zdrowa woda daje pozytywną energię a niezdrowa negatywną. Jak poznać dobrą dla nas wodę? Możemy to poznać zmysłami lub intuicyjnie. Najlepiej po prostu zdobyć trochę wiedzy na ten temat (także na tej stronie). A moje rady?

1. Traktuj wodę jak najbliższą ci istotę a nie jak rzecz w formie chemicznej substancji !

2. Unikaj wody w plastikowych butelkach i pojemnikach, a jeśli już taką kupisz z braku innej i musisz się natychmiast napić weź butelke w obydwie dłonie i w myślach lub głośno powiedz: mocą Stwórcy który jest we mnie oczyszczam cię wodo z wszelkiej dla mnie szkodliwości. Przyjmij pokój, miłość i harmonię (za każdym słowem lekko wstrząśnij butelką). Jestem ci wdzięczny za zdrowie i szczęśliwość. W ten sposób zminimalizujesz zagrożnie destrukcyjną informacją jaka może być zapisana w wodzie.

3. Jeśli tylko masz możliwość, szczególnie w sytuacji chorobowej, pij wodę czystą informacyjnie. Pamiętaj jednak o tym, aby zawsze zapisać w niej twoje intencje. Najprostszym sposobem jest wizualizacja tych intencji w formie ruchomych obrazów i na poziomie skupienia (stan Alfa) oraz z emocjonalnym zaangażowaniem. Wtedy woda natychmiast zapisze twoje intencje i przekaże do DNA celem natychmiastowego wykonania przez odpowiednie organy ciała.

Powyższe być może brzmi jak szamański rytuał, ale na tym właśnie polega współpraca z duchową stroną ciebie! Wszak jesteś duchem zmaterializowanym dzięki wodzie!

Na seminariach edukacyjnych organizowanych w www.snieznakopa.wkarpaczu.pl dowiesz się wszystkiego w temacie "zdrowie dzięki wodzie"

 

Kiedy pijesz wodę lub konsumujesz cokolwiek co ją zawiera, myśl pozytywnie, miej czyste intencje i powiedz sobie:
pokój, miłość i harmonia jest zawsze ze mną!

 

Wodę z aktywnym wodorem pij małymi łykami i powoli (również z odpowiednią intencją i wizualizacją)

EFEKTY PICIA WODY Z AKTYWNYM WODOREM (redox poniżej 100mV)

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU
Niska, optymalna dla zdrowia mineralizacja tej wody i jej harmonijnie uporządkowana przez naturę struktura molekularna sprawia, że pijąc ją systematycznie, skutecznie oczyszczamy organizm z pochłanianych codziennie toksyn oraz efektów ubocznych nowoczesnego i wygodnego życia. Intensywne oczyszczanie organizmu tą wodą jest szczególnie zalecane przy leczeniu chorób cywilizacyjnych, zwłaszcza nowotworów!
 
NOWOTWORY
Wodór cząsteczkowy H2 zmniejsza nefrotoksyczność indukowaną przez cis-platynę. Cis-platyna jest szeroko stosowanym, skutecznym lekiem przeciwnowotworowym w leczeniu wielu nowotworów. Jego zastosowanie jest jednak ograniczone przez nefrotoksyczność. Nefrotoksyczność wynika z indukowania masywnego stresu oksydacyjnego w komórkach nerek wiodących do ich niewydolności. Pozatym, picie większych ilości wody z aktywnym wodorem pozwala nie tylko maksymalnie zredukować powstające lawinowo wolne rodniki ale także zminimalizować toksyny nowotworowe i chemiczne.
 
CZYSTA KREW - ZDROWY ORGANIZM
Czysta krew to zdrowy organizm! Systematyczne picie wody AOx clinical wyraźnie zmniejsza agregację erytrocytów, obniża poziom cholesterolu i glukozy we krwi (zwłaszcza przy cukrzycy), reguluje ciśnienie i pozytywnie wpływa na kondycję zdrowotną układu krwionośnego i limfatycznego.
W przeciwieństwie do antyoksydantów roślinnych, aktywny wodór likwiduje tylko najbardziej zabójcze wolne rodniki hydroksylowe.
 
LEKARSTWA, MIKSTURY LECZNICZE
AOx clinical zwiększa antyoksydacyjną moc i skuteczność wszelkich mikstur leczniczych oraz idealnie nadaje się do popijania lekarstw. Harmonijna struktura wody zwiększa przyswajalność medykamentów a aktywny wodór obniża negatywny efekt toksykemii organizmu. Niektóre medykamenty czy nawet suplementy o działaniu pro-zdrowotnym wymagają rozpuszczania w wodzie - AOx Clinical nadaje sie do tego idealnie!

  
STRES OKSYDACYJNY
Tam gdzie ból, tam reakcja wolnorodnikowa prowadząca do stresu oksydacyjnego, który nie kontrolowany zmienia proces chorobowy w przewlekły - trudniejszy do opanowania. Aktywny wodór w AOx clinical bardzo wyraźnie zmniejsza negatywne efekty stresu oksydacyjnego.
   

JAKIE MOŻESZ OSIĄGNĄĆ KORZYŚCI PIJĄC WODĘ Z AKTYWNYM WODOREM ?

1
BIZNES

- opanowanie i jasny umysł w podejmowaniu decyzji,
- kontrola stresu w trudnych lub nieoczekiwanych         ..sytuacjach,
- kreatywność ponad miarę,
- ponad standardowe myślenie koncepcyjne,
- większa klarowność myśli,
- lepsza energetyka i sprawność zarządzania swoimi  ..zasobami psycho-fizycznymi

1
NAUKA

               - otwarty na projekcję umysł
               - łatwe programowanie uwagi
               - kontrola „egzaminostresu”
               - lepsza koncentracja i pamięć
               - jasne i efektywne myślenie
               - szybka regeneracja sił

 

1
SPORT

- natychmiastowy wzrost mocy po wypiciu wody         ..AOx  active,
- maksymalna ochrona przed stresem oksydacyjnym
- szybsza regeneracja sił,
- lepsza koncentracja i jasny umysł w sportach         ..ekstremalnych,
- lepsza kondycja fizyczna przy długotrwałym wysiłku
- do 30% większa wytrzymałość oraz wydajność mięśni,


Japończycy zajmujący sie przed laty fenomenem uzdrawiającej wody z Tlacote w Meksyku czy w innych źródłach, po wielu latach badań stwierdzili, że elementem który łączy wszystkie wody uzdrawiające, tym który nadaje im uzdrawiajacy charakter jest właśnie aktywny wodór. To tylko oczywiście część prawdy - tej naukowej, bo ta rzeczywista, głębsza, w kanonach żadnej nauki się nie mieści, aczkolwiek fizyka kwantowa uchyliła nieco drzwi do zrozumienia a może nawet poznania tej prawdy.

Badania kliniczne przeprowadzone w latach 1985-2000 przez Dr Hidemitsu Hayashi oraz Dr Muneori Kawamura, stosujących wodę z aktywnym wodorem wykazały bardzo dużą efektywność tej wody w leczeniu takich chorób jak: cukrzyca, stopa cukrzycowa, hypercholesterolenia -"wysoki cholesterol", choroba wieńcowa, nadcisnienie tętnicze, astma, reumatyzm, dna moczanowa, choroba Crohna, zespół Behceta, choroby skóry związane z ubytkiem kolagenu, niektóre choroby serca, wrzody, zaburzenia odporności immunologicznej, SLE, nowotwory, chroniczne zaparcia, biegunka, hiperbilirubinemia noworodków, HIV, alergie, katarakta.
                                                                                                                                                                       ( http://heartspring.net/ionized_water_hayashi_clinical.html)

 

 

 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone
Możesz korzystać z treści tej strony podając nasz link http://www.zyciodajna.pl