spa Jeśli wyzwolisz się z narzuconych ograniczeń to zrozumiesz, że każdy człowiek bez wyjątku, może żyć
zdrowiej dzięki wodzie!

 

Pijesz i Zdrowiejesz - uzdrawiająca kuracja wodą

Kuracja Liquidum Divine - każda, uwolniona od informacyjnego chaosu woda z logo "Liquidum Divine" działa uzdrawiająco na organizm do którego zostanie dostarczona w oryginalnej formie jak też w połączeniu z innymi płynami, lub środkami spożywczymi. Nie traci swoich właściwości po przegotowaniu ani po zamrożeniu. U człowieka uruchamia ona możliwości regeneracyjno-naprawcze organizmu, przywraca zdrowie na poziomie fizycznym i wprowadza pokój, miłość i harmonię na poziomie energetycznym, zgodnie z programem zapisanym w Boskiej matrycy tego organizmu.
To samo się dzieje w przypadku zaaplikowania tej wody roślinom czy zwierzętom.

Woda z tym logo jest bardzo sensytywna na ludzkie emocje, słowa, muzykę, jeśli są one zgodne z Boskim prawem kreacji i ewolucji to zapisuje je w swojej pamięci i przekazuje materii ożywionej. Woda nie rezonuje z informacjami negatywnymi i nie przenosi ich na poziom energetyczny organizmu. To samo dotyczy roślin GMO - tracą one modyfikację i rosną jako pierwotnie naturalne, zdrowo i z pożytkiem dla ludzi.

TingNam - jedyna obecnie w Polsce woda z logo "Liquidum Divine" pochodzi ze Zdroju Jelenia Struga w Karkonoszach i posiada moc uzdrawiania chorób cywilizacyjnych a szczególnie raka, nadaną jej przez Jego Eminencją Chongtula Rinpoche z Tybetańskiej tradycji Bon.

Kuracja antyoksydacyjna - niezwykle efektywne oczyszczanie organizmu z uruchamiających stany chorobowe, negatywnych efektów stresu oksydacyjnego, powodowanych m.in. przez chemioterapię i lekomanię, zatrucie środowiska i niebezpieczną dla człowieka konserwację pożywienia, modyfikację roślin czy też smog energetyczny, zapewnia woda Red-OX dr Pokrywki oraz woda Źródlana Potencjałka H2 z certyfikatem AOx.

Kuracja Radość Życia - doskonałe efekty długotrwałego utrzymania i kontemplacji zdrowia na wysokim poziomie energetycznej szczęśliwości zapewnia woda Grandera.

 

To chyba wiesz

Ogólnie rzecz biorąc, wszystko co pijemy i wszystko co zjadamy ma wpływ na nasze zdrowie - o czym, logicznie ujmując sprawę wszyscy wiemy. Fakt ten niestety uświadamiamy sobie tylko podczas zagrożenia zdrowia i to nie wszyscy w pełnym zakresie. Zdaża się, że przy niektórych chorobach dobry lekarz raczy nam wspomnieć o zachowaniu diety ale ponieważ dobrych lekarzy jak na lekarstwo, więc temat wpływu jedzenia na zdrowienie praktycznie nie jest przez nas rozważany. Również znaczenie picia wody w procesach zdrowienia jest generalnie pomijane a nawet ignorowane, tak przez lekarzy jak i nas samych. Wynika to oczywiście z niewiedzy.

Generalnie, właściwości lecznicze wody usankcjonowane są jej składem mineralnym, co raczej mija się z prawdą, natomiast właściwości uzdrawiające wody sankcjonowane są niejako przez miejsca kultu religijnego, co w większości przypadków ma sens (fenomen wody). Dziwne jest to, że lecznicze właściwości wody zostały oficjalnie uznane natomiast o leczniczych właściwościach pożywienia - o wiele bardziej efektywnych - oficjalnie się nie wspomina!
To wszystko dlatego, że słowo "leczenie" i "lekarstwo" są prawnie zastrzeżone dla farmakologicznej mafii.

 

Podstawą jest informacja

Jeśli przyjąć, że wszystko co istnieje składa się z niewidzialnej dla nas energii wykreowanej wibracją słowa ("najpierw było słowo") które uruchomiło kreację materii, to logicznie rzecz biorąc, wszystko jest energią i cały czas jest w ruchu (wibruje). Różnorodność częstotliwość tych wibracji sprawia, że nasze zmysły ją odczuwają lub nie. Co takiego zawierało więc słowo, że uruchomiło ruch energii (wibracje)? Łatwo się domyslić, że była to swego rodzaju świadomość która uruchomiła wymianę informacji pomiędzy elementami tej energii.

Świadomość, jako element materii ożywionej, pochodzi od Ducha i zawiera informację kreacji, ewolucji i destrukcji. Rodzaj tej informacji jaki dociera od Ducha do materii ożywionej (także człowieka) determinuje nie tylko poziom świadomości tejże materii ale także wszystkie aspekty jej kreacji, ewolucji (rozwoju) i destrukcji (śmierci).

 

Drogą po której płynie informacja od Ducha do materii jest woda!

Ogromna większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że zdrowie, czyli harmonijne i zgodnie ze swoim przeznaczeniem funkcjonowanie każdej, najmniejszej cząstki ludzkiego ciała, w największej mierze zależy od tego, co tej cząstce dostarczamy i to nie tylko w postaci zjadanego pokarmu, wypijanego płynu czy wdychanego powietrza.

Pomijając powietrze, które w funkcjonowaniu organizmu ludzkiego jest najważniejsze i pożywienie, bez którego praktycznie możemy się obejść (http://gwiazdy.com.pl/component/content/article/4062-mona-y-bez-jedzenia) to najważniejsza pozostaje woda. Substancja można powiedzieć magiczna, gdyż ciagle nie zbadana przez naukowców, tworzących swoje własne definicje, teorie, zasady i prawa dla wszystkiego co można zobaczyć, dotknąć. poczuć czy usłyszeć a nie potrafiących zgłębić nie tylko fenomenu życia ale najzwyklejszej, wydawałoby się, wody.

Nie znaczy to oczywiście, że woda jest w nauce ignorowana bo prowadzonych jest wiele badań, w których bez wątpienia wiodącą rolę odgrywają Japończycy i Rosjanie. Ci ostatni wydają się nawet o wiele bardziej zaangażowani. Kiedy dr Masaru Emoto udowodnił naukowo, ze woda ma pamięć, świadomość ludzi (w tym wielu naukowców) skoczyła na wyższy poziom. Wyszydzane kiedyś przez naukowców tezy zostały udowodnione i obecnie wiemy, że woda jest niczym innym jak tylko drogą po której tam i z powrotem płynie informacja od Ducha do materii ożywionej. Fenomenem wody jest, że informacja która przez nia płynie jest w niej zawarta! Zapisana jest bowiem w strukturze molekularnej, gdzie podstawowym elementem jest heksagon molekularny.

Informacja zawierająca Jeśli ta droga nie jest blokowana, to informacja płynie bezproblemowo i życie w tej materii rozwija się zgodnie z prawami natury. To że te prawa są niezwykle mądre i sprawiedliwe, pewnie każdy z nas zdaje sobie sprawę. Wiemy to obserwując nasze życie.

 

Wodór i tlen niosą informację życia

Praktyczne zainteresowanie uzdrawiającymi aspektami wody zaczęło się od pewnego źródła w Tlacote w Meksyku. Dzisiaj, na bazie tego fenomenu powstały już naukowe tezy i teorie, przeprowadzono wiele badań klinicznych i wypracowano metody oraz sposoby praktycznego zastosowania tego odkrycia. Chodzi oczywiście o wodór - paliwo życia organizmów żywych. To właśnie tym elementem wody zainteresowanie wzrasta coraz bardziej, gdyż okazuje się on być kluczowym nie tylko w procesie kreacji życia oraz jego utrzymania, ale również odgrywa zasadniczą rolę w procesach uzdrawiania czyli powrotu do homeostazy całej struktury energetycznej organizmu. To wodór jest elementem konsolidujacym molekuły wody. Zawiera on podstawowe informacje kreacji życia i organizuje w wodzie informacje pochodzace od Ducha, by następnie przekazać je do struktur materii ożywionej, zgodnie z intencją świadomości.

Na poziomie fizycznym struktury materii ożywionej, wodór okazuje się być nie tylko elementem warunkującym życiodajny charakter wody, ale w świetle ostatnich badań najbardziej efektywnym antyoksydantem, przy czym ta efektywność nie polega na eliminacji  wolnych rodników powstających w organizmie. Ta efektywność polega na selektywnej eliminacji wolnych rodników hydroksylowych, czyli tych najbardziej destrukcyjnych dla organizmu człowieka a pozostawianiu wolnych rodników niezbędnych do procesów samoobrony organizmu np. przed wirusami.

Antyoksydacyjny charakter woda uzyskuje poprzez aplikację do jej struktury dodatkowych cząstek wodoru, co obniża jej oksydo-redukcyjny potencjał (redox) nawet do wartości ujemnych, przy czym im więcej cząstek wodoru w strukturze wody, tym niższy potencjał redox i tym samym większa efektywność antyoksydacyjna, a więc zdrowsza woda. Zwiększając poziom wodoru w wodzie którą pijemy przedłużamy życie komórek likwidując niszczące je rodniki hydroksylowe, powstające nie tylko w procesie metabolizmu, ale zwłaszcza w sytuacjach nadmiernej aktywności reaktywnych form tlenu produkowanych w otaczającym nas środowisku. Taka sytuacja nazywa się stresem oksydacyjnym, który jest uważany za czynnik powodujący 95% chorób i aktywujący praktycznie wszystkie procesy chorobowe, powodując ich przewlekłość.

 

To co w wodzie uzdrawia, to zawarta w niej informacja! Skąd się ona bierze?

Pierwszą informacją było SŁOWO które uruchomiło proces kreacji wszystkiego co istnieje. Proces ten ciągle postępuje a my bierzemy w nim aktywny udział. Przez cały czas, my sami i całe nasze żywe otoczenie generuje informacje ewolucji które są zapisywane właśnie w wodzie i transmitowane zgodnie z prawami natury i ustalonym porządkiem, tam gdzie są potrzebne. Woda jest praktycznie wszechobecna!

 

Należy pamiętać, że poza aspektem aktywnego wodoru, woda musi być czysta fizycznie, biologicznie i informacyjnie.
Polecane na tej stronie wody spełniają wszystkie te kryteria.

Wtajemniczeni w sztukę uzdrawiania wiedzą, że pełnię zdrowienia w każdym przypadku chorobowym aktywuje dodatkowo odpowiednie pożywienie oraz
w najwyższym stopniu - myśli i intencje chorego!

I jeszcze jedno:

Nie traktuj wody jak przedmiot!
Ona jest żywa!

 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone
Możesz korzystać z treści tej strony podając nasz link http://www.zyciodajna.pl