spa Każdy człowiek bez wyjątku może osiągnąć
zdrowie dzięki wodzie!

 

REDUKCJA
molekuły lub jony zdobywaja elektrony

Wodór jest najlepszym dawcą elektronów! Po wypiciu wody z aktywnym wodorem (zredukowanej o ujemnym potencjale redox) środowisko organizmu otrzymuje elektrony i nie utlenia się. Komórki żyją dłużej i efektywniej. Nastepuje regeneracja komórek i odnowa tych uszkadzanych przez choroby.

Powstajace zabójcze dla organizmu rodniki hydroksylowe jak też wszelkie reaktywne formy tlenu otrzymują brakujący elektron i tracą swą destrukcyjna moc, w większości tworząc wodę.

OKSYDACJA
molekuły lub jony tracą elektrony

Wolne rodniki kradną elektrony! Środowisko organizmu szybko się utlenia, komórki tracą elektrony i umierają, degeneruje się DNA, aktywizują się wszystkie procesy chorobowe!

Rodniki hydroksylowe powstajace w organizmie w wyniku metabolizmu, stresu, negatywnych emocji, strachu, itp. oraz reaktywne formy tlenu dostajace się do organizmu - również z wodą o wysoko dodatnim potencjale redox, uruchamiają natychmiast destrukcyjny łańcuch oksydacji.

 

Destrukcyjny łańcuch oksydacji środowiska wewnętrznego organizmu charakteryzujący się masowym wymieraniem komórek i degeneracja DNA nazywany stresem oksydacyjnym, zostaje zahamowany dzięki obecności wodoru dostarczonego z wodą czy też napojem antyoksydacyjnym.

Spowalniają się procesy starzenia organizmu i wspomagany jest proces jego zdrowienia w każdych bez wyjątku przypadkach chorobowych.

 

 

Ten proces to uznany już naukowo stres oksydacyjny, coraz częściej rozpoznawalny jako największe niebezpieczeństwo dla zdrowia człowieka.

Postępuje proces starzenia organizmu i potęgowane są destrukcyjne efekty stresu oksydacyjnego. Nasila sie dramatycznie destrukcja organizmu powodowana przez chorobę, uaktywniają się procesy nowotworowe.

 

Tym co uratuje ludzkość jest wodór.
dr Hidemitsu Hayashi

W zwykłej wodzie gwoździe rdzewieją, w wodzie bogatej wodorem proces rdzewienia spowalnia się do minimum.
To samo się dzieje z komórkami w naszym organizmie.

 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone
Możesz kopiować treści tej strony podając nasz link http://www.zyciodajna.pl