spa Każdy człowiek bez wyjątku może osiągnąć
zdrowie dzięki wodzie!

wodor

"Wodór – to paliwo życia - Albert Szent – Gyorgy, laureat nagrody Nobla, odkrywca witaminy C.

Obecność wodoru w jednej z jego postaci, atomu, protonu czy też ujemnego jonu, jest niezbędnym warunkiem większości procesów biologicznych w organizmach żywych. Oznacza to, ni mniej ni więcej, że bez wodoru życie nie jest możliwe. Faktycznie, bez wody żaden organizm żyć nie może a woda to wodór i tlen.

Te dwa gazy, z jednej strony sobie przeciwstawne a z drugiej się uzupełniające, po wejściu w idealną symbiozę energetyczną, tworzą "jedno ciało" - czyli wodę, zdolną z kolei do kreacji i utrzymania życia.

W filozofii wschodniej jest to idealna harmonia Ying i Yang, przy czym występuje ona w czystej postaci tylko w momencie powstania, jako że natychmiast po powstaniu taka woda zaczyna żyć i kreować życie wykorzystując do tego wszelkie dostępne wokół informacje, obserwując je, analizując i przetwarzając dla swojego użytku.

Dlaczego to robi i w jakim celu, tego niestety nie wiemy. Napewno rozwiązanie tej zagadki nie leży w kanonach myślenia i postrzegania człowieka, przynajmniej tego, operującego w spektrum częstotliwości zwanej rzeczywistością.
Należy jednak powiedzieć, że motorem tych działań jest wodór (H2) a ich ogranicznikiem tlen (O).

Wprowadzając w strukturę wody dodatkową cząstkę wodoru zmieniamy właściwości wody w kierunku jej życiodajnego działania na żywy organizm, w którym ta woda się znajdzie. W praktyce, następuje wtedy redukcja wody, czyli obniżenie jej potencjału redox, odpowiedzialnego za jej właściwości antyoksydacyjne.

Oznacza to, że woda zostaje dodatkowo wysycona elektronami, które mogą być pozyskane przez reaktywne formy tlenu powstające w organizmie (wolne rodniki) i mające dla tego organizmu destrukcyjne działanie w przypadku występowania stresu oksydacyjnego, czyli nadmiernej aktywności wolnych rodników. Ta właśnie cecha wodoru ma życiodajne znaczenie dla organizmu, gdyż deaktywując wolne rodniki przyczynia się do przedłużenia życia komórek.

Rozpatrując efektywność wszelkich antyoksydantów, to właśnie wodór jest najbardziej efektywny!


WODÓR  JEST  NAJBARDZIEJ  EFEKTYWNYM  ANTYOKSYDANTEM

Przewaga wodoru nad roślinnymi antyoksydantami - Akademia Długowieczności

 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone
Możesz kopiować treści tej strony podając nasz link http://www.zyciodajna.pl