spa

pijesz wodę i zdrowiejesz!

 

ZDROWIE

W klasyfikacji zdrowotnej wód pitnych, oprócz mającej niewątpliwie priorytetowe znaczenie ich fizyczno-biologicznej czystości, bogactwo aktywnego wodoru w wodzie jest jej największym i oczywiście niekwestionowanym atutem.

Na drugim miejscu, co jednak nie jest oficjalnie przyznawane, jak sie wydaje z uwagi na małe zainteresowanie świata naukowego, jest struktura molekularna wody, stanowiąca o jej wartości informacyjnej.

Natomiast mineralizacja wody, co zresztą potwierdzają niektórzy znający się na rzeczy lekarze, ma marginalne znaczenie zdrowotne dla człowieka, a juz wysoka mineralizacja jest wręcz dla zdrowia szkodliwa.

Spożywana regularnie woda z aktywnym wodorem skutecznie obniża destrukcyjne dla organizmu człowieka efekty stresu oksydacyjnego poprzez selektywną redukcję wolnych rodników.

Wodór po dostaniu się do organizmu eliminuje zabójcze dla komórek rodniki hydroksylowe, pozostawiając aktywnymi wolne rodniki wytwarzane przez organizm w celu ochrony przed zagrożeniami wirusowymi.

Oznacza to że wodór niejako intencyjnie działa dla zdrowia człowieka a więc woda nim nasycona jest najzdrowszą wodą pitną a w sytuacji zagrożenia zdrowia staje się wodą uzdrawiającą.

Spośród wszystkich naturalnych wód pitnych dostępnych obecnie w Polsce, należy wyróżnić wodę źródlaną z prekambryjskiej formacji wodnej pod masywem Sudetów i Karkonoszy.  To "Potencjałka" czerpana ze źródła w kompleksie Jelenia Struga SPA w Kowarach. Jest ona naturalnie wolna od informacyjnego chaosu środowiska a uszlachetniona energetycznie przez mantry tybetańskie nosi nazwę TingNam. Posiada certyfikat Liquidum Divine.

Niezwykle wartościową wodą zdrowotną jest także "idealnie skonstruowana energetycznie" woda Red-Ox dr Jana Pokrywki. Konstrukcja tej wody, począwszy od jej fizycznego oczyszczenia poprzez oczyszczenie informacyjne (przegotowanie), stabilizację struktury molekularnej w polu energetycznym wzorcowej wody Grandera, nasycenie wolnym wodorem i wreszcie aplikację energii orgonu, to majstersztyk technologiczny. Stabilny potencjał redox -450 mV czyni te wodę najbardziej efektywnym antyoksydantem, eliksirem zdrowia i długowieczności i "lekarstwem" na choroby cywilizacyjne.

Ostatnio, po doświadczniach z niekotemperaturową plazmą i jej wpływem na wodę, okazało się, że woda poddana energetycznemu działaniu pola plazmy ulega całkowitemu odnowiebniu do poziomu wody pierwotnej, czyli wolnej od informacyjnego chaosu. Ta oczyszczona informacyjnie woda, inkrustowana energetycznie jonami złota, srebra, platyny, palladu, krzemu, itp to unikany i niezwykle efektywny eliksir zdrowia. Ta woda promowana jest jako Noble Plasma (szlachetna plazma) lub Liquid Plasma (ciekła plazma) i uzyskała certyfikat Liquidum Divine.

 

URODA

"Woda to niezwykle skuteczny, a jednocześnie niedoceniany preparat pielęgnacyjny. Wiotczenie skóry postępujące z wiekiem spowodowane jest ubytkiem wody, co w konsekwencji przyczynia się do powstawania zmarszczek. Jędrność skóry zależy bowiem w dużej mierze od stopnia jej nawilżenia. Najwięcej wody - bo około 80% - występuje w skórze właściwej, najmniej w wartstwie rogowej naskórka - do 13%. Jeśli ilość ta zmaleje o kilka procent, zaburzone zostaje funkcjonowanie skóry. Nie ma możliwości trwałego nawilżenia skóry poprzez zanurzenie jej w wodzie........czytaj raport Kropli Beskidu

Proces nawilżania skóry najbardziej skuteczny jest od wewnątrz! Jeżeli pijemy jej za mało, skutki są natychmiastowe - skóra traci elastyczność i miękkość, potem zaczyna się łuszczyć i staje się wrażliwa na uczulenia. Woda nie tylko nawilża skórę od wewnątrz ale ją również oczyszcza. Wypita woda pomaga wątrobie, układowi limfatycznemu, nerkom oraz skórze uwalniać i wydalać toksyny, a jeśli zawiera dodatkowo aktywny wodór, likwidować skutecznie nadmierną ilość wolnych rodników - głównego sprawcę starzenia i wielu chorób !

Zalety kosmetyczne wody z aktywnym wodorem

- skóra ma lepsze nawodnienie  do 6 razy niż  zwykłą woda, poprawia się przez to jakość i wygląd naszej skóry    - staje się przez to jędrna i gładka, nabiera młodzieńczego wyglądu

-   w miarę picia Wody Życia włosy zyskują piękny połysk i są bardziej elastyczne, następuje regeneracja mieszków włosowych  

- natomiast lepsze przyswajanie witamin minerałów i składników odżywczych poprawia metabolizm skóry, działanie redukcyjne w stosunku do wolnych rodników tlenowych hamuje starzenie się skóry a przecież uwodnienie (procentowa zawartość wody ) maleje z wiekiem. Zahamowanie degradacji kolagenu przez wolne rodniki wpływa na poprawę jej elastyczności.

- Potencjał -300mV do -400mV dobry jest do podreperowania cery, stosując wodę z takim potencjałem na twarz możesz spodziewać się ustąpienia zmian zapalnych, uczuleniowych skóry, wygładzenia zmarszczek ; można zastosować wcieranie wody w twarz czy okłady. Jeśli do tego zmieszasz odrobinę twojego żelu kremu z taką wodą  to jego działanie będzie 5-10 razy lepsze (turbo doładowanie jakości kosmetyku)

Opracowana stosunkowo niedawno technologia energetycznej inkrustacji wody jonami metali szlachetnych i minerałów (złoto, srebro, platyna, pallad, krzem, german, miedź, iryd, ruten, itp. pozwoliła na "konstrukcję" wody niezwykle efektywnie działającej na zewnętrzną strukturę fizycznej struktury człowieka.

Udostępniane przez producenta eksperymentalne próbki takiej wody, wykazuja niezwykłe właściwości regeneracyjne i odmładzające, jesli chodzi o fizyczne ciało człowieka. Wchodzimy zatem w etap podtrzymania młodości!

Takie specyfiki jak: nano Fraktal, nano Złoto, nano Srebro, nano Pallad, itd. już są do nabycia.


SPORT

Wysiłek fizyczny, dramatycznie zwiększa zapotrzebowanie na wodę; od tego jaką wodę dostarczysz swojemu organizmowi, zależeć będzie twój sukces lub klęska.

Uszkodzenie komórki mięśniowej przez wolne rodniki może być jednym z ważniejszych czynników ograniczających zdolności wysiłkowe organizmu.  W mitochondriach komórek mięśnia szkieletowego około 95-98%  tlenu ulega korzystnej, czteroelektronowej redukcji, natomiast  pozostałe 2-5% zamieniane jest na wolny rodnik tlenowy. Stąd wynika  prosta zależność, że zwiększone zużycie tlenu przez komórki, z  którym mamy do czynienia podczas każdego wysiłku fizycznego,  powoduje wzrost produkcji anionu ponadtlenkowego (jak również  pozostałych wolnych rodników tlenowych).

Przy dużej produkcji wolnych rodników (np. podczas intensywnego  treningu   wytrzymałościowego i braku odpowiednich mechanizmów  obronnych, może dojść do rozległych zniszczeń wielu komórek.

Uważa się, że to właśnie wolne rodniki powodują ból mięśni, który  może być odczuwalny nawet kilka dni po ciężkim, intensywnym  wysiłku.

Zniszczenie błon komórek mięśniowych i unieczynnienie wielu  enzymów a nawet ich zanik, prowadzi do zaburzeń metabolizmu  energetycznego w mięśniach i w konsekwencji może spowodować  ograniczenie zdolności wysiłkowej organizmu sportowca.

Ponadto kiedy w czasie wysiłku powstaje kwasica metaboliczna to nasila się wówczas dodatkowo produkcja wolnych rodników prowadząc do nieefektywnego wytwarzania energii i wielokierunkowych zaburzeń metabolizmu do nieodwracalnych uszkodzeń organicznych.

Woda z aktywnym wodorem jest najbardziej naturalnym „dopalaczem” dla wszystkich aktywnych i idealnym panaceum na stres oksydacyjny. To jest wszystko, czego potrzebujesz aby osiągać sukcesy a dobrym zdrowiem i świetnym wyglądem cieszyć się przez wiele, wiele lat.
1 butelka rano na czczo zapewnia ilość wodoru (paliwa zycia) na cały dzień. Przy zwiększonej aktywności psycho-fizycznej wskazane jest 3 butelki dziennie a także 1-2 butelki przed zawodami sportowymi czy intensywnymi ćwiczeniami oraz 1 butelka po zakończeniu.

Championem zdrowia dla sportowców jest woda Red-Ox polecana przez Akademię Długowieczności dr.Pokrywki jako najbardziej efektywny antyoksydant. W krótkim czasie butelka takiej wody potrafi zregenerować sportowca po treningu lub wyczerpującej aktywności.

Ostatnio, Studio Wody Informacyjnej AQUINOX coraz aktywniej pracuje nad doświadczeniami z wodą plazmowaną w aspekcie sportu. Należy się więc spodziewać wkrótce efektów takich doświadczeń.

Woda plazmowana Liquid Plasma wchodzi bowiem w różne dziedziny życia z coraz bardziej spektakularnymi efektami.


Kiedy poziom wody w naszym ciele spadnie zaledwie o 2%, poziom odczuwalnej energii i koncentracji spada aż o 25%.
Kiedy poziom wody spadnie zaledwie o 3%, poziom naszej energii, koncentracji i dobrego samopoczucia spada aż o 75%
!


 

 

Copyright 2011 ALPOL DESIGN INTERNATIONAL, Wszelkie prawa zastrzezone

Sanum Per Aquam Association a Division of Life Improvement Institute LLC - portal informacyjny w języku polskim